Hydraulik Bielany

hydraulik na Bielanach

Hydraulik Warszawa Bielany posiada długoletnie doświadczenie na warszawskich Bielanach. Krótko mówiąc specjalizujemy się w efektywnym świadczeniu wysokiej jakości usług hydraulicznych i instalatorskich na terenie Bielan i w jego okolicach. Ale także usuwamy awarie na wszystkich systemach rur. Dodatkowo wystawiamy faktury, co jest naszym atutem we współpracy z firmami.

Hydraulik Warszawa Bielany – dlaczego my?

Innymi słowy nasz zespół składa się wyłącznie z osób mogących pochwalić się dużym doświadczeniem instalatora oraz hydraulika. Na przykład montujemy kotły tradycyjne i kondensacyjne, bojlery, ogrzewacze wody pojemnościowe i przepływowe. Niekiedy jednak sprawa jest poważna, dlatego w takich sytuacjach od razu przechodzimy na usunięcie awarii. Po czym przywracamy instalację czy inne elementy do prawidłowego stanu. Tu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie przemieścić się ze specjalistycznym sprzętem.

Następnie jako doświadczony i skuteczny hydraulik warszawa Bielany usługi hydrauliczne wykonuję szybko i fachowo. Nasze pogotowie hydrauliczne na Bielanach z przyjemnością wykona dla Państwa, wszelkie prace związane z instalacjami wod-kan. Istnieje wiele firm hydraulicznych w Warszawie, aczkolwiek żadna z nich nie jest w stanie zapewnić Państwu tak kompleksowej oferty usług hydraulicznych.

Montujemy instalacje wodno-kanalizacyjne

W trakcie pracy zwracamy szczególną uwagę, aby każdy element instalacji był odpowiednio dobrany. Zachęcamy do składania zapytań ofertowych, z przyjemnością przygotowujemy indywidualną ofertę cenową dla Państwa. Oczywiście uwzględniając wszystkie elementy wpływające na koszty realizacji zlecenia. Pamiętaj, że od profesjonalnego przygotowania i wykonania instalacji wodno-kanalizacyjnej zależy jej późniejsza bezproblemowa eksploatacja. Zawsze dojeżdżamy do klienta w cenie usługi, a w przypadku poważniejszych prac umawiamy się na niezobowiązujące pomiary oraz oględziny.

W zakres oferowanych usług serwisowych wchodzą:

 • montaż/naprawa umywalki, zlewu,
 • wymiany wszelkiego rodzaju baterii,
 • montaż różnego rodzaju urządzeń sanitarnych,
 • bojlerów, wanien, kabin, zlewów, kranów,
 • wykonujemy instalacje we wszystkich systemach dostępnych na rynku,
 • montaż/naprawa spłuczki podtynkowej,
 • przeniesienia punktów hydraulicznych,
 • naprawa zatkanego zlewu,
 • nagłe zalania wodą, przecieki,
 • montaż hydroforów, uzdatniaczy wody,
 • udrażnianie odpływów kanalizacyjnych wewnętrznych,
 • wymiana lub naprawa zlewu,
 • centralne ogrzewanie,
 • przeróbki starych odpływów wannowych na nowe.

Przez miniony czas zyskaliśmy potężne grono klientów a zarazem ogromne doświadczenie zawodowe. Chętnie skonsultujemy Twój przypadek i zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie w najnowocześniejszej technologii. Wydaje się to prostą zależnością, jednak usługi hydrauliczne są dla profesjonalistów.

hydraulik Warszawa Bielany

W przypadku nagłych awarii hydraulicznych prosimy o telefon z opisem rodzaju awarii.

Możemy zająć się nie tylko montażem instalacji wewnętrznych, ale również przyłącz wodnych, zmiękczaczy wody albo wymianą armatury sanitarnej w postaci baterii, wanny i wielu innych. Niewielka naprawa, czy też modyfikacja sieci doprowadzającej wodę do naszych kranów zawsze będzie tańsza niż wymiana tych samych elementów instalacji, kiedy usterki pogłębią się i dojdzie do konieczności naprawy znacznej ilości części.

Usuwanie zatorów kanalizacyjnych

Nawiasem mówiąc nieszczelna spłuczka i zapychający się odpływ to codzienność w życiu rodziny z małymi dziećmi. Doświadczenie naszych pracowników oraz wciąż poszerzana wiedza sprawiają, że nasze usługi od początku działalności firmy pozostają na bardzo wysokim poziomie. Przekonaj się jak przyjazny jest nasz cennik. Hydraulik Bielany z naszej firmy chętnie wykona prace typu: usuwanie wycieków i awarii, usuwanie zatorów kanalizacyjnych, montaż urządzeń sanitarnych i grzewczych, kompleksowe remonty instalacji, montaż instalacji ogrzewania, gazowej oraz dobór kotłów grzejników i całej armatury.

Szybko reagujemy an każde wezwanie niezależnie od tego czy jest to pęknięta rura, zatkany odpływ w toalecie czy też wymiana kranu. Montujemy różne systemy, wymagające przepływu wody. Jako hydraulik, realizuję wszelkie usługi z zakresu likwidacji małych awarii, dotyczących drobnych nieszczelności lub zatorów. A także poważnych przeróbek hydraulicznych związanych z montowaniem całych instalacji, łącznie z wyceną, transportem materiału oraz montażem. Dlatego fachowość wykonywanych usług jest naszym priorytetem do tej pory.